Certyfikowany Mistrz Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego

Szkolenie certyfikowany Mistrz Budownictwa Pasywnego na świecieOd 2021 roku rozpoczynają się ogromne zmiany w polskim prawie budowlanym !

6 i 7 czerwca (I etap) oraz 13  i 14 czerwca (II etap) we Wrocławiu odbędzie się szkolenie z wykonywania i nadzorowania inwestycji budowlanych w standardzie pasywnym i energooszczędnym.  Jest to jedyne szkolenie z warsztatami na budowie obiektu pasywnego, po którym można uzyskać cenne wyróżnienie z wpisem na międzynarodową listę specjalistów.  Organizowane przez nas szkolenie to wiedza z 28 lat doświadczeń w projektowaniu, realizacji i nadzorowaniu takich obiektów podana w możliwie najbardziej przystępny sposób podczas 4 intensywnych dni szkoleniowych.

Zobacz film jak wygląda szkolenie: https://tiny.pl/t4q11

Dlaczego jest to ważne?
Już od początku 2021 roku zaczyna obowiązywać standard budynków o niemal zerowym zapotrzebowaniu na energię, co jest równoważne z obiektami energooszczędnymi i pasywnymi.

Dlaczego warto?
Aby pozostać na rynku i rozwijać swoją działalność, zwiększać swoje zyski, działać z sukcesem na innych rynkach, musisz dostosować się do rozpoczętych w budownictwie zmian. Nie traktuj tego jak obowiązek – to się po prostu opłaca.  Szkolenie można traktować jako obowiązkowe dla wszystkich uczestników procesu budowy m.in.
- wykonawców,
- mistrzów budownictwa,
- nadzorców budowlanych
- kierowników budowy,
- architektów
- producentów komponentów oraz ich handlowców
Wiedzę, którą otrzymasz zastosujesz w każdym budynku, bez względu na jego wielkość, technologię czy kubaturę, jak również sam standard energetyczny.

Jakie są opinie uczestników szkolenia?
Szkolenie prowadzimy od 7 lat, sprawdź jak oceniają szkolenie jego Absolwenci:
http://tiny.cc/szkolenie_opinie
Zobacz historie sukcesu Absolwentów po szkoleniu:
http://tiny.cc/absolwenci_po_szkoleniu

Organizator:
Jako GreenCherry Architecture, Kamil Wiśniewski – Akademia Zdrowego Budownictwa przy PIBPiEO we Wrocławiu we współpracy z Polskim Instytutem Budownictwa Pasywnego i Energii odnawialnej im. Guntera Schlagowskiego, jesteśmy jedyną akredytowaną jednostką przez Niemiecki Instytut Budownictwa Pasywnego w Darmstadt do przeprowadzania tego europejskiego szkolenia oraz egzaminów w Polsce.

Korzyści:
- uzyskanie tytułu: „Europejski, Certyfikowany Mistrz/Wykonawca/ Nadzorca Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego” ze specjalizacją powłoka i instalacje w budynku z wpisem na Europejską i Polską Listę Specjalistów na okres 5 lat. Tytuł umożliwi dotarcie do nowych klientów i zleceń w całej Europie;
- uzyskanie Europejskiego Certyfikatu i Emblematu honorowanego na całym świecie. Zwiększysz swoje zyski – potwierdzeniem są Absolwenci szkolenia;
- dwie specjalizacje jednocześnie: instalacje w budynku oraz powłoka budynku niskoenergetycznego/pasywnego. Klienci zobaczą w Tobie Eksperta. Przekonasz ich do wybory Twojej firmy;
- dostęp do zamkniętej grupy osób specjalizującej się w obiektach niskoenergetycznych i pasywnych. Aktualne doświadczenia, wiedza i wymiana kontaktów pomiędzy Absolwentami

 

Aktualne terminy i miejsce :: Koszty :: Program:: Zgłoszenie

Możliwość komentowania jest wyłączona.