hero-background-image

Mistrz Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego!

🔥 Rozpoczynamy nabór do VIII edycji Międzynarodowego Programu Szkoleniowego Online: Mistrz Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego❗

⏰ Termin zgłoszeń upływa 22 marca o godzinie 21:00 lub do wyczerpania miejsc

🎯 Program szkoleniowy trwa 10 tygodni. Zajęcia są realizowane w wygodnej formie, zarówno w postaci spotkań na żywo jak i w formie nagrań do odtworzenia. Po każdym etapie następują sesje Q&A z trenerem.

⭐ Jest to jedyny w Polsce program akredytowany przez Instytut Budownictwa Pasywnego w Darmstadt oraz Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej w Gdańsku.

🏅 Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje uczestnictwo w zajęciach lub otrzymasz Międzynarodowy Certyfikat po zdaniu egzaminu. Po zdaniu egzaminu uzyskujesz tytuł, którym możesz posługiwać się na Całym Świecie oraz zostaniesz wpisany na Międzynarodową Listę Ekspertów Instytutu Budownictwa Pasywnego w Darmstadt i na Ogólnopolską Listę Akademii Zdrowego Budownictwa „Znajdź Mistrza”. Dodatkowo, uzyskasz dostęp do zamkniętej Grupy Absolwentów, co zapewni wsparcie, rozwój oraz możliwości współpracy!

🤓 Bazowy program szkoleniowy został opracowany przez Instytut Budownictwa Pasywnego w Darmstadt. Zawiera 31 lat doświadczeń fizyków budowli, projektantów, wykonawców i został zaktualizowany o doświadczenia Akademii Zdrowego Budownictwa oraz Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego.

👉 Kliknij tutaj, aby się zapisać i dołączyć do grupy bieżących uczestników.

📈 Efektywność energetyczna stała się walutą naszych czasów❗