hero-background-image

Szkolenie Mistrz Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego

🔥 Ruszyliśmy z naborem do VI-tej, otwartej edycji Międzynarodowego Programu Szkoleniowego: Mistrz Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego❗

👉 Więcej informacji (klik)

⏰ Nabór potrwa do 17 marca (godz. 21:00) lub wyczerpania miejsc❗

📌 Naucz się projektować, wykonywać i nadzorować budynki pasywne, wysoce energooszczędne i zeroenergetyczne – istotnie odporne na wzrosty cen energii czy przerwy w jej dostawie!

📌 Ponadto rozwijaj kompetencje z zakresu modernizacji starych budynków i ich instalacji do najwyższych standardów energetycznych!

📌 Wzmocnij ekspercką pozycję doradców działu sprzedaży, monterów i serwisantów w relacji z innymi uczestnikami procesu budowy, jak np.: inwestorzy, wykonawcy, architekci i inni!

👍 Jedyny taki Międzynarodowy Program Szkoleniowy dla Profesjonalistów branży budowlanej i sektorów powiązanych w sprawdzonej i cenionej wersji online!

🤓 10-tygodniowy - wygodny program nauki, webinary i sesje Q&A z trenerem, 2 lata dostępu do platformy szkoleniowej i aktualizacje!

⭐ Akredytacja Polskiego i Niemieckiego Instytutu Budownictwa Pasywnego!

🏅 Po zdanym egzaminie (opcja) - Międzynarodowy Certyfikat, Tytuł, Wpis na Międzynarodową i Ogólnopolską listę Ekspertów oraz dostęp do zamkniętej Grupy Absolwentów: wsparcie, rozwój, współpraca!

📈 Efektywność energetyczna stała się walutą naszych czasów! Brak wiedzy z zakresu budownictwa pasywnego i energooszczędnego już teraz negatywnie wpływa na Twoje dochody i pozycję na rynku❗

🔴 Możesz uczyć się na własnych błędach latami, albo zrobić olbrzymi krok naprzód, sięgając po 33 lata doświadczeń fizyków budowli, projektantów i wykonawców w formie Certyfikowanego Programu Szkoleniowego 👌

👉 Kup teraz i dołącz do uczestników VI edycji: http://tiny.cc/nabor_MBPiE0323

👋 Do zobaczenia!