publikacja_2017_okladka_str1
publikacja_2017_okladka_str1publikacja_2017_spis tresci_str1publikacja_2017_spis tresci_str2publikacja_2017_spis tresci_str3publikacja_2017_spis tresci_str4

Budownictwo Pasywne 2017

44.10 zł

Budownictwo energetycznie pasywne – doświadczenia branżystów oraz podstawy budownictwa pasywnego.

Podane ceny są cenami brutto.

Koszt wysyłki

 

Kategoria: .

Opis produktu

Drukowana publikacja wydana w języku polskim z okazji 25 lecia budownictwa pasywnego podczas Międzynarodowego Forum Budownictwa Pasywnego i Efektywności Energetycznej .

W 1988 roku Wolfgang Feist, Gunter Schlagowski oraz inni przyszli eksperci poszukiwali  sposobu na budowanie obiektów w najbardziej efektywny sposób i zarazem trwały, możliwie odporny na działanie czynników zewnętrznych i proces starzenia budynków.
Wyniki ich badań stały się podstawą do realizacji pierwszego obiektu w standardzie pasywnym. Miało to miejsce w 1991 r. w Darmstadt.  Ten szeregowy budynek jest uznawany za prototyp dla dzisiejszego budownictwa pasywnego.

Ta publikacja jest opisem ostatnich doświadczeń pionierów, ekspertów oraz osób na co dzień zajmujących się projektowaniem i realizacją obiektów pasywnych oraz swoistym poradnikiem dla nowych inwestorów, zawierającym podstawową wiedzę z zakresu budownictwa pasywnego.

Po 25 latach doświadczeń z eksploatacji budynków pasywnych płyną wnioski, że prawidłowo zaprojektowane i wybudowane obiekty są budynkami:
opłacalnymi bo przyjaznymi dla środowiska, trwałymi i oszczędnymi.

Zapraszamy do zapoznania się ze spisem treści powyżej na zdjęciach.

Podane ceny są cenami brutto. Koszt wysyłki