DNI OTWARTE 2016

*Twój budynek nie musi być certyfikowany! Wszystko co musisz posiadać to obliczenia wykonane w programie PHPP poświadczające, że budynek spełnia kryteria stawiane budynkom pasywnym wg Passivhaus Institute w Darmstadt.  W tej chwili nawet jeżeli budynek nie spełni ostatecznie kryteriów to może zostać zakwalifikowany i pokazywany jako budynek niskoenergetyczny.

ZGŁOŚ SWÓJ BUDYNEK DO MIĘDZYNARODOWYCH DNI OTWARTYCH

11—13 Listopad 2016
Dni Otwarte Budynków Pasywnych (Passive House Days) odbywają się tego roku między 11 a 13 listopada 2016 r. Żeby wziąć w nich udział, należy postępować zgodnie z poniższym.

Rejestracja i aplikowanie na Targi Budownictwa Pasywnego odbywa się poprzez Internet na stronie www.passivhausprojekte.de z bazą danych projektów w następujących krokach.

  1. Zacznij na stronie internetowej:

Wyszukaj w swojej przeglądarce stronę internetową www.passivhausprojekte.de.

  1. Sprawdź za pomocą wyszukiwarki, czy twój projekt znajduje się już w bazie. Szukać można z uwzględnieniem różnych kryteriów i słów klucz. Jeśli projekt jest zarejestrowany, należy zapisać sobie jego ID, który zostanie wyświetlony w odpowiedniej informacji po prawej stronie u góry.
  2. Sprawdź dane projektu:

Sprawdź również przy tej okazji. Czy zawarte informacje są poprawne i pełne. Zmiany i uzupełnienia, a zwłaszcza dodatkowe zdjęcia, należy przesyłać m e-mailem na adres passivhausprojekte@passivhaus-info.de.

  1. Rejestracja użytkownika:

Żeby wpisać projekt do bazy i/lub móc zarejestrować się na Targi Budownictwa Pasywnego, należy najpierw zalogować się jako użytkownik. Poprzez link „wpisywanie projektu & logowanie” na stronie startowej dociera się do rejestracji użytkownika. Wypełnij formularz „nowa rejestracja” wymaganymi informacjami identyfikacyjnymi użytkownika oraz adresem e-mail i przesłać go. Otrzymasz natychmiast odpowiedź na podany adres e-mail z ID i automatycznie wygenerowanym hasłem. Prosimy o zrozumienie, że wpisy zawarte w bazie danych nie mogą pozostać anonimowe. Osobiste dane zostaną jednak zastosowane tylko wewnętrznie i nie zostaną podane osobom trzecim.

  1. Logowanie użytkownika

Za pomocą nazwy użytkownika i hasła możesz się zalogować w obszarze użytkownika. Znajdują się tam opcje zamieszczenia projektu i zarejestrowania go na Targi Budownictwa Pasywnego do dyspozycji.

  1. Zamieszczenie projektu

Przy wprowadzaniu projektów proszę uwzględnić informację ”Pomoc – zamieszczanie projektów”, które są do dyspozycji w obszarze użytkownika. Jeśli wypełnisz i prześlesz formularz, natychmiast zostanie przydzielony ID projektu, którego używa się do rejestracji na Passive House Days. Dane projektów zostaną przez nas zweryfikowane i włączone on-line. Tak długo, jak status formularza pozostanie wyświetlony na czerwono (czerwone dane), można jeszcze samodzielnie zmieniać dane i dodawać zdjęcia lub je wymieniać . Gdy udzielisz nam dostępu do danych (kolor żółty), nie będzie możliwe dalsze wprowadzanie samodzielnych zmian.

  1. Rejestracja na Passive House Days
    W harmonogramie/ tworzeniu nowego wpisu wpisz ID projektu i wszystkie wymagane dane dotyczące osoby, czasu, miejsca spotkania, inne szczególne itp. Te dane zostaną przez nas również zweryfikowane i następnie wprowadzone on-line.
  2. Pytania?

Proszę pisać maile lub dzwonić do nas. Chętnie pomożemy.

Sabine Stillfried, sabine.stillfried@passiv.de , Tel.: 06151 / 82699-33,
Ulrike Nagel , passivhausprojekte@passivhaus-info.de , Tel.: 06151 / 36033-30

Możliwość komentowania jest wyłączona.