Zespół

Polskiego Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej

 Guenter Schlagowski  
Dipl. Ing. Günter SchlagowskiPrezes i twórca Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej g.schlagowski@t-online.de
Maciej Kuzawiński – Prezes  m.kuzawinski@pibp.pl
 Łukasz Krzysztoń
Łukasz Krzysztoń – dyrektor ds. marketingu l.krzyszton@pibp.pl
 Przemysław_Slusarczyk   Sławomir Kwiatkowski
Przemysław Ślusarczyk
- Wsparcie medialne, marketing, popularyzacja budownictwa pasywnego, koordynacja projektów  przemek.slusarczyk@pibp.pl
Sławomir Tomasz Kwiatkowski
- Ekspert budownictwa pasywnego; powłoki przezierne, przemysłowe budynki pasywne, koordynacja, wdrażanie rozwiązań pasywnych. s.kwiatkowski@pibp.pl
Cezary Sankowski Łukasz Smól
arch. mgr. inż. Cezary Sankowski – Dyrektor Akademii Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej; certyfikator; szkolenia; doradztwo mail@cezary-sankowski.pl ; cezary.sankowski@pibp.pl
arch.mgr.inż. Łukasz Smól – certyfikator; szkolenia; doradztwo lukasz.smol@pibp.pl
Tomasz Pyszczek Marcin Stelmach
arch.mgr.inż. Tomasz Pyszczek – certyfikacja; szkolenia; doradztwo tomasz.pyszczek@pibp.pl arch.mgr.inż. Marcin Stelmach – certyfikacja; szkolenia; doradztwo marcin.stelmach@pibp.pl
 Andrzej Górka Roman Pieprzyk
dr inż. Andrzej Górka – certyfikator; szkolenia, doradztwo andrzej.gorka@pibp.pl dr inż. Roman Pieprzyk – szkolenia; Honorowy Prezydent Ambasadorów Budownictwa Pasywnego roman.pieprzyk@gmail.com
Dagmara Zawarczyńska – Księgowość
d.zawarczynska@pibp.pl

tel. +48 (58) 524 12 00
arch.mgr inż. Kamil Wiśniewski  -  szkolenia; doradztwo kamil.wisniewsky@gmail.com mgr inż. Jolanta Gintowt – szkolenia; doradztwo jolanta.gintowt@interia.pl
arch.mgr inż. Dorota Zawada – szkolenia; doradztwo zawada.dorota@wp.pl arch. mgr inż. Marcin Zawada – szkolenia; doradztwo zawadamarcin@yahoo.de

Możliwość komentowania jest wyłączona.