Polecamy

Odnośniki do stron związanych z budownictwem pasywnym

ProKlima Hannover – Niemcy  www.proklima-hannover.de
Niedrig Energie Institut – Niemcy  www.nei-dt.de
Sole-Erdwärmetauscher für Lüftungsanlagen mit hoch effizienter Wärmerückgewinnung – Niemcy  www.sole-ewt.de
CEPHUS – Passiv-Haus im Fokus – Niemcy  www.energie-server.de
IG Passivhaus Österreich – Austria  www.igpassivhaus.at
Austrian Energy Agency – Austria  www.energyagency.at
Der Okobau Cluster Niederösterreich – Austria  www.oekobaucluster.at
Österreichs Internetportal für Nachhaltige Entwicklung – Austria  www.nachhaltigkeit.at
„Haus der Zukunft” – finansowane przez Ministerstwo Budownictwa i Innowacji przedsięwzięcie „Budynek Przyszłości” zorganizowane w celu popierania rozwoju Budownictwa Pasywnego – Austria  www.hausderzukunft.at
dataholz.com Holzkonstruktionen und Bauteilanschlüsse – Austria  www.dataholz.com
Energieinstitut Vorarlberg – Austria  www.energieinstitut.at
energytech.at – the platform for innovative technologies – Austria  www.energytech.at
Klimabündnis Österreich – Austria  www.klimabuendnis.at
Internationale Passivhaustagung – Austria  www.passivhaustagung.at
Energieeffiziente Haustechniksysteme – Austria  www.drexel-weiss.at
IG Passivhaus Schweiz – Szwajcaria  www.igpassivhaus.ch
Minergie Schweiz – Szwajcaria  www.minergie.ch
Passiefhuis Platform Belgium – Belgia  www.passiefhuisplatform.be
Passivhus.dk – Dania  www.passivhus.dk
Stichting Passief Huis Holland – Holandia  www.passiefhuis.nl
Passief Bouwen Holland – Holandia  www.passiefbouwen.nl
Centrum pasivnho domu – Czech Republic – Czechy  www.pasivnidomy.cz
Inštitút pre energeticky pasívne domy – Słowacja  www.iepd.sk
New Zeland Passive House – Nowa Zelandia  passivehouse.org.nz
Ecological Construction Laboratory – USA  www.e-colab.org
Passive House UK – Wielka Brytania  www.passivhaus.org.uk
International Energy Agency Solar Heating and Cooling Programme – Wielka Brytania  www.iea-shc.org
Promotion of european Passive Houses – EU www.europeanpassivehouses.org
Das Erste Passivhaus in Slowenien – Słowenia  www.pasivna-hisa.com
Passivhuscentrum – Szwecja  www.passivhuscentrum.se
Passivhus Norden Norway – Norwegia  www.passivhusnorden.no
NorONE – Norges forste PHPP PassivhusPLUSS – Norwegia  www.norone.info
lavenergiboliger.no – Norwegia  www.lavenergiboliger.no
PASSIIVI.INFO – Finlandia  www.passiivi.info
lamaisonpassive – Francja  www.lamaisonpassive.fr
Benvenuti sul sito di casepassive.it – Włochy  www.casepassive.it
Igpassivhaus Italy – Włochy  www.igpassivhaus.it
Krajowy Ruch Ekologiczno – Społeczny budynkipasywne – Polska  www.budynkipasywne.pl
passivhaus – Rosja  www.passivhaus.ru

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.