Do pobrania

W tym dziale można znaleźć w jednym miejscu wszystkie ważne dokumenty prezentowane na naszej stronie. Na bieżąco uzupełniamy naszą bazę danych ciekawych artykułów i materiałów prasowych jak i dokumentów dotyczących certyfikacji budynków i komponentów dla budownictwa pasywnego. Znaleźć tu można również materiały edukacyjne i promocyjne służące popularyzacji wiedzy na temat budownictwa pasywnego. Zachęcamy do przeglądania i pobierania!

certyfikacja wideo
prasa ambasador
biuletyn

Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej Imienia Güntera Schlagowskiego Sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności, za treści zawarte w materiałach prezentowanych na niniejszych stronach. Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane materiały były najwyższej jakości oraz na bieżąco aktualizujemy informacje zawarte na naszych stronach. Nie ponosimy jednak żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność informacji przedstawionych w materiałach informacyjnych i reklamowych, a także stronach internetowych poszczególnych firm i instytucji, do których prowadzą zamieszczone na naszych stronach odnośniki.

Uwaga: materiały umieszczone na stronach internetowych Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej Imienia Güntera Schlagowskiego są objęte prawami autorskimi. Zezwala się na wykorzystywanie prezentowanych tu materiałów w celach edukacyjnych, jednak zawsze z podaniem źródła ich pochodzenia. Wykorzystanie materiałów w innych celach, a w szczególności komercyjnych wymaga pisemnej zgody przedstawiciela Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej Imienia Güntera Schlagowskiego.

Możliwość komentowania jest wyłączona.