Zgłoszenia

Aby  wziąć udział w kursie dla Certyfikowanego Europejskiego Projektanta Doradcy Budownictwa Pasywnego zapoznaj się z  aktualnie organizowanymi szkoleniami, wybierz odpowiadający Ci termin i wyślij do nas swoje zgłoszenie (poniżej). O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc na aktualnie odbywające się szkolenie zostanie Państwu przestawiony kolejny najbliższy wolny termin. W razie pytań służymy informacją – skontaktuj się z nami!

Prosimy zapoznać się z informacjami zawartymi w broszurze informacyjnej – do pobrania poniżej w formacie PDF. Na trzeciej stronie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO znajduje się Zgłoszenie, które prosimy czytelnie uzupełnić, podpisać i skierować na adres: pibp@pibp.pl lub przesłać faxem na numer +48 58 522 98 50

Po otrzymaniu przez nas zgłoszenia zostanie wystawiona na Państwa faktura VAT. Po jej uregulowaniu otrzymacie Państwo potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu.

Uczestnik szkolenia jest zobowiązany ponadto do podpisania Oświadczenia - do pobrania poniżej również w formacie PDF. Podpisany dokument prosimy przynieść ze sobą na pierwszy dzień szkolenia.

Pobierz:

PDFFORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 2019

Informacje w pigułce

Harmonogram

OŚWIADCZENIE

Regulamin egzaminu ENG

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.