Zgłoszenia

Aby  wziąć udział w kursie dla Certyfikowanego Europejskiego Projektanta Doradcy Budownictwa Pasywnego zapoznaj się z  aktualnie organizowanymi szkoleniami, wybierz odpowiadający Ci termin i wyślij do nas swoje zgłoszenie (poniżej). O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc na aktualnie odbywające się szkolenie zostanie Państwu przestawiony kolejny najbliższy wolny termin. W razie pytań służymy informacją – skontaktuj się z nami!

Prosimy zapoznać się z informacjami zawartymi w broszurze informacyjnej – do pobrania poniżej w formacie PDF. Na trzeciej stronie AKTUALNEGO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO znajduje się karta rejestracji na zgłoszenie, którą prosimy czytelnie uzupełnić, podpisać i skierować na adres: pibp@pibp.pl lub info@pibp.pl

Po otrzymaniu przez nas zgłoszenia zostanie wystawiona na Państwa faktura VAT zaliczkowa w wysokości 10% kosztów całkowitych szkolenia (zaliczka 800zł netto). Po jej uregulowaniu otrzymacie Państwo ostateczne potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu CEPHdesigner.

Uczestnik szkolenia jest zobowiązany ponadto do podpisania Oświadczenia - do pobrania poniżej również w formacie PDF. Podpisany dokument prosimy przynieść ze sobą na pierwszy dzień szkolenia.

Dokumenty do pobrania:

PDFFORMULARZ ZGLOSZENIOWY CEPHdesigner

Informacje CEPHd w pigułce

CEPHdesigner_harmonogram_zajec

OŚWIADCZENIE

Regulamin egzaminu ENG

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.