Publikacje

Wersja Studencka Pakietu do Projektowania Budynków Pasywnych
PHPP 2006 – Pakiet do projektowania budynków pasywnych 2006 (podręcznik + CD-Rom).

PHPP2006 – NIE NADAJE SIĘ DO PROJEKTÓW CERTYFIKOWANYCH BUDYNKÓW

Wydanie z 2006 roku popularnego i niezawodnego oprogramowania projektowego w polskiej wersji językowej. Jest to jedyny na rynku tego typu pakiet, a tym samym niezastąpione i nieodzowne narzędzie do projektowania, weryfikacji, optymalizacji projektów budowlanych. Program z roku 2006 nie jest wykorzystywany podczas prowadzonych szkoleń dla Certyfikowanych Europejskich Projektantów/Doradców Budownictwa Pasywnego.  Program z roku 2006 idealnie nadaje się do nauki obsługi programu oraz kryteriów budownictwa pasywnego na uczelniach wyższych. Program obecnie jest w bardzo niskiej cenie gdyż obliczenia z wersji programu PHPP 2006 nie uprawniają do zgłoszenia projektu budowlanego do certyfikacji jako budynek pasywny, dlatego jest polecany osobom, które nie miały jeszcze do czynienia z programem PHPP lub ich projekt nie wymaga certyfikacji.  Pakiet w języku Polskim, dostosowany do stref klimatycznych Polski. Zobacz prezentację programu.

Teraz tylko: 99 PLN brutto→Zamawiam

 

PHPP_9_okladka_4_18Najnowsza polsko języczna wersja popularnego i niezawodnego oprogramowania projektowego.

PHPP v9.6 to narzędzie do planowania efektywności energetycznej wykorzystywane przez architektów i wszelkich ekspertów od planowania i procesu inwestycyjnego.
Rzetelność wyników obliczeń i łatwość użytkowania została potwierdzona przez wiele tysięcy użytkowników. Pakiet zgodny z najnowszymi kryteriami budownictwa pasywnego. Aktualnie wymagane narzędzie do wykonywania obliczeń na potrzeby certyfikacji budynków w standardach Passive House, Low Energy House oraz Enerphit.

Szczegółowy opis oraz zamówienie TU

 


Podstawy budownictwa pasywnego

Książka w czytelny sposób przedstawia zasady budowy domu od A do Z. Jest przeznaczona zarówno dla inwestora poszukującego wiedzy na temat prawidłowego budowania, dla architekta, który pragnie rozwinąć swoje projekty o najnowsze technologie budownictwa pasywnego jak i dla wykonawcy dostępnego budownictwa dla życia bez kłopotów energetycznych.

Poradnik jest swoistą bazą informacji na temat technologii i komponentów wykorzystywanych w szeroko pojętym energooszczędnym budownictwie z uwzględnieniem najbardziej zaawansowanej formy – pasywnego budownictwa (budynki o niemal zerowym zapotrzebowaniu energetycznym ).

Informacje zawarte w tej publikacji czynią budowę energooszczędnego domu bardziej opłacalną w stosunku do domu tradycyjnego.

Autorzy książki omawiają przykłady domów już zrealizowanych a wnioski z tych realizacji świadczą, że aktualnie budowa domu energooszczędnego nie jest dużo droższa od tradycyjnego.

Cena: 124 PLN brutto →Zamawiam


Poradnik Recknagel, Sprenger „Ogrzewanie i klimatyzacja” RECKNAGEL to obszerny, jedyny w swoim rodzaju, poradnik z dziedziny Ogrzewnictwa, Wentylacji i Klimatyzacji.

Tradycja tej książki została zapoczątkowana w 1897 roku. Od tej pory jest ona cyklicznie aktualizowana, poszerzana o najnowsze rozwiązania techniczne i należy do najbardziej
poszukiwanych pozycji z zakresu techniki cieplnej i klimatyzacji w Europie. W Polsce RECKNAGEL znany jest już dzięki dwóm tłumaczeniom.

Ponad 19000 firm w Polsce korzysta z poradnika RECKNAGEL 94/95 w swej codziennej pracy.
Cena: 73,50 PLN brutto  →Zamawiam

Możliwość komentowania jest wyłączona.