Pakiet publikacji
Pakiet publikacji

Pakiet książek, Podstawy budownictwa pasywnego + PHPP 2006 + RECKNAGEL

218.70 zł

Pakiet trzech publikacji: Podręcznik Podstawy budownictwa pasywnego + PHPP 2006 – Pakiet do nauki projektowania budynków pasywnych 2006 (podręcznik + CD-Rom) + RECKNAGEL obszerny poradnik z dziedziny Ogrzewnictwa, Wentylacji i Klimatyzacji.

W pakiecie taniej!

Podane ceny są cenami brutto.

Koszt wysyłki

Kategoria: .

Opis produktu

Pakiet trzech publikacji Podręcznik Podstawy budownictwa pasywnego + PHPP 2006  Pakiet do projektowania budynków pasywnych 2006 (podręcznik + CD-Rom) + RECKNAGEL drugie wydanie obszernego poradnika z dziedziny Ogrzewnictwa, Wentylacji i Klimatyzacji.

UWAGA: Pakiet PHPP 2006 wchodzący w skład niniejszego zestawu nie może być wykorzystywany do wykonywania obliczeń, które mają służyć do dalszej certyfikacji budynków wg kryteriów budownictwa pasywnego ustanowionych przez Pasivhaus Institut w Darmstadt. Na te potrzeby należy zakupić najnowszą polską wersję programu PHPP v9, która jest przystosowana do aktualnych kryteriów budownictwa pasywnego. Obecny w zestawie program PHPP 2006 może służyć jako narzędzie do własnych obliczeń lub jako narzędzie wykorzystywane w ramach szkoleń i wykladów podnoszących kwalifikacje.

 

Podane ceny są cenami brutto. Koszt wysyłki