18 Międzynarodowa Konferencja Budownictwa Pasywnego

- Informacja

AachenW dniach 25 – 26 kwietnia 2014 r. w Akwizgranie (Aachen) w Niemczech odbędzie się kolejne już osiemnaste spotkanie najwybitniejszych specjalistów z dziedziny budownictwa pasywnego na świecie. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń, poszerzenia wiedzy oraz zdobycia nowych kontaktów naukowych i biznesowych. Mnogość i różnorodność tematyczna prezentowanych wystąpień sprawia, że konferencja cieszy bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko specjalistów z zakresu budownictwa, inżynierii i architektury, lecz również przedstawicieli nauki, polityki, biznesu oraz inwestorów prywatnych i instytucjonalnych. Jest to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i uzyska odpowiedzi na wiele pytań. Jak co roku konferencji towarzyszyć będą imprezy dodatkowe, z których szczególnie godne polecenia jest wystawa specjalistyczna komponentów budownictwa pasywnego oraz wycieczki do zrealizowanych budynków pasywnych. Zarówno w nowym jak i w starym budownictwie poddawanym termomodernizacji komponenty budownictwa pasywnego zapewniają wysoki komfort cieplny przy najniższych kosztach energii. Niezależnie czy chodzi o materiały ocieplające, okna, urządzenia wentylacyjne z odzyskiem ciepła – wszyscy czołowi producencie komponentów dla budownictwa pasywnego są obecni podczas wystawy specjalistycznej. Na tegorocznej wystawie zapoznać można się między innymi z wyjątkowo ciekawymi rozwiązaniami umożliwiającymi zaopatrywanie budynku pasywnego z odnawialnych źródeł energii. Skorzystać można tu również z wysokiej klasy doradztwa zebrać materiały informacyjne, a także zobaczyć obiekty wzorcowe. Ponadto ciekawy program referatów podczas forum dla rzemieślników i wykonawców dostarczy dodatkowych interesujących informacji.

Dostępne ostatnie miejsca!

Tematy wystawy specjalistycznej to między innymi: ocieplenie |okna i drzwi | systemy wentylacyjne z odzyskiem ciepła, pompy ciepła, urządzenia kompaktowe, wymienniki gruntowe, kotły i systemy grzewcze, instalacje solarne i fotowoltaiczne | urządzenia pomiarowe do kontroli szczelności powietrznej budynków oraz instalacji przewodów wentylacyjnych, kamery IR, | produkty do zapewnienia szczelności powietrznej budynków | budynki prefabrykowane i przegrody zewnętrzne |firmy budowlane, stowarzyszenia branżowe, biura inżynieryjne i architektoniczne, doradztwo energetyczne, kontrola jakości| oprogramowanie, literatura fachowa, doskonalenie zawodowe.

Zachęcamy do zapoznania się programem konferencji oraz udziału w niej na preferencyjnych warunkach za pośrednictwem PIBPiEO!

[pobierz ulotkę informacyjną i zgłoszenie]

[pobierz tylko zgłoszenie]

[pobierz tylko zgłoszenie - oferta studencka]

Możliwość komentowania jest wyłączona.